Нова Tesla встановила рекорд Нюрбургрінга: тепер швидше спорткара

Ілон Маск оголосив, що Tesla Model S Plaid офіційно визнаний найшвидшим серійним електромобілем з тих, що проходили трасу Нюрбургрінга. Електромобіль проїхав одне коло за 7 хвилин і 30,9 секунди, повідомляє «Твоя МАШИНА» .

Рекорд встановлено модифікованою версією, а звичайним варіантом. Встановлено два показника часу: 7 хвилин і 30,9 секунди і 7 хвилин і 35,5 секунди. Минулий рекорд належить Porsche Taycan Turbo – в 2019 році він проїхав коло за 7 хвилин і 43,3 секунди. Таким чином, електрокар Tesla незаперечно встановив новий рекорд серед серійних електрокарів.

Для заїзду Model S Plaid був доставлений безпосередньо з заводу. Автомобіль обладнаний трьома моторами загальною потужністю 1020 к.с.

Траса Нюрбургринга використовується автовиробниками для тестів і доведення своїх автомобілів. Швидкісні заїзди є неофіційними методом, щоб зрозуміти динамічні можливості машин.

До слова, моделі з ДВЗ справляються з трасою швидше. Так, Porsche Panamera Turbo проїхав коло за 7 хвилин і 23,1 секунди. Однак це були спортивні автомобілі не в базових версіях. А ось Model S Plaid – це базовий варіант моделі.Джерело apostrophe.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти