«Бідна» державна компанія придбала собі найдорожче авто

«Украгролізинг» купив авто за 2 млн грн. Це найдорожчий автотендер всіх державних структур з початку 2021.

Аналіз, який провів «Главком» показує, що з січня по серпень 2021 різні держустанови і компанії почали активно купувати пікапи. Причому іноді це, м’яко кажучи, недешеві моделі.

У десятку найдорожчих авто, куплених за державні гроші, потрапили Hyundai Santa Fe, Toyota RAV4, Mitsubishi Pajero Sport, Toyota Highlander, Toyota Camry, Toyota Hilux, Toyota Land Cruiser Prado, Skoda Superb, Volkswagen Touareg. Найдорожчим з них за результатами торгів став Ford Ranger Raptor. Таке авто, як свідчать дані Prozorro, придбало Державне публічне акціонерне товариство Національна акціонерна компанія «Украгролізинг» за 2 млн. грн.

Raptor – це спеціальна версія Ford Ranger. Автомобіль має потужний дизельний двигун і 10-ступінчастий “автомат”. Саме такі пікапи використовує поліція США для служби в складних дорожніх умовах.

Також «Раптор» оснащений:

підвіскою зі спортивними налаштуваннями;
блокуванням заднього диференціала;
двозонним клімат-контролем;
підігрівом передніх сидінь;
автономним обігрівачем з дистанційним управлінням;
шкіряним салоном.

Зауважимо, що, наприклад, Національна акціонерна компанія «Украгролізинг» в повному обсязі виплатила за підсумками 2020 року 1,69 млн. грн. дивідендів. Це половина чистого прибутку компанії і значно менше, ніж сума, за яку придбано Ford Ranger Raptor.Джерело glavcom.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти