Автомобілі Toyota навчаться стежити за іншими водіями і фіксувати порушення ПДР

Компанію Toyota теж турбують часті порушення ПДР. Допомогти порядку на дорогах виробник має намір установкою на автомобілі камер, які будуть автоматично фіксувати порушення відправляти фото в поліцію, передає «Твоя МАШИНА ».

Розробка вже запатентована. Першими автомобілями з таким оснащенням стануть гібридні Toyota Prius. Камера буде встановлюватися в передній частині кузова і фіксувати порушення всіх машин, які потрапляють в радіус її дії. Фото порушника, де видно номерний знак, місце, світлофор або перехрестя, будуть автоматично відправлятися правоохоронцям.

Отримана інформація дозволить поліції притягувати порушників до відповідальності. Toyota вважає, що такі заходи дозволять спонукати дотримуватися автомобілістів правила дорожнього руху і економити бюджетні кошти на установку стаціонарних камер автофіксації.

Але це тільки патент. Розробка ще не почала тестуватися, ще навіть не обумовлені терміни проведення випробувань. Далеко не всі технології застосовуються в серійних моделях.Джерело autocentre.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти