В Україні представили модернізовану версію БМП-1

Зовсім недавно пройшла презентація нової БМП-1М та інших зразків бронетехніки в рамках візиту на НВО «Практика» Секретаря РНБО України Олексія Данилова. Також були показані модернізовані версії БТР-60 «Хорунжий» і тактичний бронеавтомобіль «Козак 2М1» з встановленим дистанційно керованим бойовим модулем SARP NSV Aselsan турецького виробництва.

Отримана інформація говорить про те, що оновлена ​​БМП-1 замість двох звичних дверей-баків десантного відсіку оснащена сучасною аппарелью, була збільшена висота корпусу, а десантний відсік став більш просторим і зручним для розміщення військовослужбовців. Також було вдосконалено бойовий модуль «Спис-Синтез», розроблений і виготовляємий компанією «НПК Техімпекс». Нова система управління вогнем має в своєму складі ОЕМ «Летюча миша-3К15», дві телевізійні камери, тепловізор, новий стабілізатор озброєння і лазерний далекомір.

Також «Спис-Синтез», має набагато більший і більш сучасний список озброєння, а саме: 30-мм основну автоматичну гармату ЗТМ-1, кулемет 7,62 мм, автоматичний 30-мм гранатомет КБА-117 (АГС-17), а головне, дві пускові установки (чотири керовані ракети) сучасних і потужних ПТРК «Бар Товариський» від ГККБ «Луч», які, на відміну від застарілих комплексів 9К11, здатні вразити будь-який зразок сучасної бронетехніки на значно більшій дистанції.


Джерело mmr.net.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти