Українським водіям доведеться складати іспит кожні два роки

В Україні змінять механізм проходження іспиту на отримання посвідчення водія.

Нововведення мають зробити іспит зручнішим та доступнішим. Також оцінювання навичок та знань водія проходитиме якісніше, що зробить процедуру підвищення кваліфікації більш досконалою. Також у водійських правах будуть вказані спеціальні коди. Вони означатимуть додаткову інформацію про водія, а саме:

• Обмеження, включаючи керування транспортними засобами у певний час, з обмеженою швидкістю або т.д.

• Особливості в управлінні транспортного засобу ( змінена система керування акселератором, трансмісією, гальмівною системою, кермовим керуванням тощо)

• Медичні показання водія (наявність окулярів чи контактних лінз, наявність слухового апарату, протезу кінцівки тощо)

Адміністративні аспекти.

Серед нових кодів можна виділити такі:

• Дозволено масу причепа ТС понад 3500 кг (категорія BE)

• Управління транспортним засобом лише без пасажирів.

• Управління транспортним засобом лише у місті чи регіоні за місцем проживання або у певному радіусі (км) від місця проживання.

• Управління транспортним засобом без причепа.

Крім того, якщо водій складає іспит на автомобілі з “автоматом”, то у правах буде вказано відповідний код. Таким чином, автомобіліст не матиме права їздити машиною з МКПП. Сам теоретичний іспит знання ПДР буде дійсним протягом двох років. А якщо до прав заноситься одночасно дві категорії, то іспит треба складати з вищої з них.

Також відомо, що в Україні дозволено проводити теоретичні заняття з підготовки водіїв у режимі онлайн, а саме посвідчення водія можна отримати поштою.Джерело mmr.net.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти