Lada Niva шокувала британського блогера: автомобіль небезпечний для експлуатації

Зовсім недавно Lada Niva почали продавати у Великій Британії після її модернізації. Тому пропонуємо переглянути реакцію на позашляховик популярного британського блогера Мета Вотсона з каналу Carwow.

З моменту дебюту в 70-х роках минулого століття конструкція “Лада Нива” не зазнала принципових змін як у дизайні, так і в технічних характеристиках.

Автомобіль нещодавно отримав першу подушку безпеки, але через те, що рульова колонка не передбачає встановлення подушки безпеки в кермі, довелося встановити її з лівого боку від водія. Російський регулятор-аналог Euroncap раніше провів краш-тест Lada Niva та визначив оцінку на рівні 0 зірок.

Цей позашляховик, на думку автора огляду, погано пристосований до повсякденної експлуатації. Повільний, незручний, з тісним заднім диваном та маленьким багажником. Гальма працюють ефективно лише на найнижчих швидкостях, а загалом поведінка на дорозі залишає бажати кращого.

Вартість автомобіля у Великій Британії складає 17 595 фунтів стерлінгів або майже $23 600. Для порівняння, купити Lada Niva в Росії можна за $9300.


Джерело news.obozrevatel.com
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти