Євробляхери в паніці: вони кинулися плодити “двійників”, перебивати номери та підробляти техпаспорти

8 лютого закінчується період пільгового розмитнення євроблях. Однак, не всі зможуть це зробити, передає «Твоя МАШИНА».

Але числа різняться: поки одні говорять про сотні автомобілів, інші кажуть, що отримати українські номери не зможуть сотні тисяч машин. За різними оцінками, точна кількість невідома, але коливається вона від 100 до 300 тисяч.

Розраховувати, що держава піде на поступки, не варто. Спроба обійти закон може призвести до величезного штрафу. Також не рекомендують користуватися послугами брокерів, які намагаються проскочити цього тижня. Встигнути розмитнити авто можна і законним шляхом за рахунок учасника бойових дій. Деякі брокери обіцяють знайти та самостійно його надати, інші переводять цю справу на клієнтів.

У результаті власників євроблях можна розділити на дві категорії: людей, які готові законно розмитнити автомобіль, а водіїв, які продовжать їздити на нерозмитнених авто.

Способи уникнути штрафу, типу перешивати номер або робити аналогічний за пару сотень гривень, можуть призвести до більш серйозних наслідків. Автомобіль все одно заберуть і штраф у розмірі 8500 гривень доведеться заплатити. Злісним порушникам за підробку номерів на авто двійників загрожує позбавлення волі на строк до трьох років.

Якщо розмитнення відбувалося з порушенням правил, потрібно буде заплатити штраф до 34 тисяч гривень. За спробу вивезти машину та знову ввезти теж можна отримати штраф.Джерело avtosota.com
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти