Унікальний триколісний електричний “Трезубець” виставили на продаж

Аукціонний будинок Mecum виставив на продаж триколісний електричний родстер Taylor-Dunn Trident, відомий як “Тризубець”. Вперше такий автомобіль з’явився у 1959 році.

Особливістю даного транспорту є те, що він комплектувався як кермовим колесом, так і кермовим важелем, а саме управління могло бути ручним або ж ножным. Автомобіль міг бути із фіксованим дахом, але без дверей. З боків можна було прикріпити водонепроникні текстильні вставки для захисту від негоди.

Виставлений на продаж екземпляр не має даху, але у нього є двері. На місці кермового колеса – важіль. Вартість унікального двомісного ретро-родстера невідома. У 2021 році аналогічний автомобіль було продано за 19 800 доларів.

Автор оголошення вказав, що у 2020 році виставлений на продаж екземпляр пройшов повну реставрацію та був укомплектований новим акумулятором, який забезпечує запас ходу до 80 км. Максимальна швидкість становить 40 км/год. Також автомобіль оснащений бічними дзеркалами, фарами, звуковим сигналом та покажчиками поворотів, що дозволяє використовувати його на дорогах загального користування.


Джерело autocentre.ua
Не пропустіть
1111111111111

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти