Водіям розповіли, що робити, якщо колона автомобілів на трасі потрапила під обстріл

Через війну з Росією багатьом українцям довелося залишити свої будинки та евакуюватися до більш безпечних міст. У тому числі багато хто евакуюється на своєму особистому транспорті. З деяких міст можна виїхати тільки спеціально організованими коридорами. На жаль, навіть ці коридори можуть стати небезпечними, оскільки російська армія не дотримується умов та відкриває вогонь. Керівник відділу охорони праці StarLightMedia Сергій Теплов розповів, як поводитися, якщо потрапили в таку ситуацію.

Якщо колону автомобілів почали обстрілювати, машинам краще рухатись зигзагом, і це повинен робити абсолютно весь транспорт – маневр здійснюється спочатку ліворуч, а потім праворуч. Темп та радіус повинен задавати автомобіль, який веде колону.

Важливою складовою при цьому є швидкість, вона не повинна бути меншою за 60 км/год, але й не більше 110 км/год. Обгін у цій ситуації заборонено, тому що аварії лише погіршать ситуацію.

Також, за словами експерта, не можна зупинятись, бо тоді транспортний засіб стане легкою мішенню. Сховатися та виїжджати на узбіччя також не варто, бо вона може бути замінована.

Якщо машину підбили, і ви не можете продовжувати рух, тоді необхідно вивести її з колони, щоб не заважати іншим учасникам. Візьміть найнеобхідніші речі та відійдіть подалі. Забрати людину з підбитого транспорту повинен автомобіль, що замикає колону, після закінчення обстрілу.


Джерело realist.online
Не пропустіть
1111111111111

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти