Відома АЗС використовує схеми та продає російське паливо

Найбільша в Європі нафтова компанія Shell Plc змішує російське паливо з виробленим в ЄС. Це дозволяє не повідомляти, що дизельне паливо з росії, але при цьому продовжувати його реалізовувати.

Цей маневр лежить в основі зростаючого та непрозорого ринку змішаного російського дизельного палива та інших продуктів нафтопереробки, одного з багатьох нафтових компаній та трейдерів, які використовують для забезпечення постачання російських енергоносіїв до Європи.

Європа утрималася від застосування будь-яких обмежень чи штрафів до покупки російської нафти, газу чи вугілля, продаж нової суміші цілком законний. Якби Shell та інші дотримувалися європейських правил буквально, вони могли б купувати вантажі 100-відсоткового російського походження.

Але змішування – це зручний інструмент для компаній, щоб публічно говорити одне (поступово відмовлятися від російських молекул) і робити інше (купувати багато російських молекул). У випадку з Shell компанія внесла поправки до так званих загальних положень та умов своїх контрактів, щоб дозволити змішування з росією.


Джерело agronews.ua
Не пропустіть
1111111111111

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти