В Житомирській області збудували вже 5 тимчасових переправ замість зруйнованих під час війни мостів

За останні три тижні на території Житомирської області було збудовано вже 5 тимчасових переправ замість зруйнованих під час війни мостів. Три у Коростенському районі та одна на міжнародній трасі М-06 (в районі с. Царівка). Наразі триває обстеження пошкодженого мосту на ще одній міжнародній трасі М-07. Найближчим часом переправу там також буде відновлено. Про це повідомляє голова Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко.

«Продовжуємо відновлювати інфраструктуру Житомирщини, яка постраждала від дій російських окупантів. Одним із найважливіших завдань є будівництво переправ на напрямках, де через руйнування мостів не було нормального сполучення між населеними пунктами області».

Нещодавно обласній службі автомобільних доріг у найкоротші терміни вдалося відновити ще одну важливу переправу на шляху М21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський поряд із селом Топорище.

Це дозволить заощадити час та кошти учасникам руху, адже водії уникатимуть багатокілометрових об’їздів. Розрахункове навантаження становить до 30 тонн. Роботи були виконані у 14-денний термін.

«Отже, спільними зусиллями з Державою ми відновлюємо дороги та мости, зруйновані російською армією. Працюємо, щоби автодороги стали знову безпечними!», – зазначає Віталій Бунечко.


Джерело ruporzt.com.ua
Не пропустіть
1111111111111

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти