“До повного задоволення дефіциту ще неблизько”: Корнієнко про вирішення проблеми з пальним на заправках

У Верховній Раді повідомили, що на деяких АЗС починає з’являтися пальне.

Водночас для вирішення проблеми з постачанням пального на заправки потрібно ще трохи часу, скільки саме – поки що невідомо.

Про це розповів перший заступник голови Верховної Ради Олександр Корнієнко.

“Вона (ситуація – ред.) не стає гіршою, це вже добре. Тобто з’являється паливо на деяких заправках, але зрозуміло, що до повного задоволення дефіциту ще неблизько. Уряд, по-перше, підвищив граничні ціни, зробив сприятливіше регулювання “Вчора підписали дуже важливу угоду з Польщею та з іншими європейськими країнами. Вони дозволять майже без черг і дуже швидко пропускати бензовози та цистерни з дизельним пальним в Україну. І я думаю, що це прискорить процес насичення ринку”, – сказав віце-спікер голови ВР.

Корнієнко зазначив, що в Україні через ворожі ракетні та авіаудари не залишилося потужностей, які могли саме це забезпечувати.

“Це буде імпорт, він буде дорожчим, а також потрібно трохи часу, щоб його завезти. Треба якийсь час, декілька днів, тиждень. Хтось каже до середини місяця, хтось – до кінця місяця. Різні прогнози. Будемо робити все, аби це відбулося швидше”, – зауважив перший заступник голови Верховної Ради.


Джерело tsn.ua
Не пропустіть
1111111111111

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти