Автошкола більше не потрібна: майбутнім водіям дозволять вивчати ПДР самостійно

МВС України розробило законопроект №7354, який дозволить майбутнім водіям вивчати правила дорожнього руху самостійно без відвідування автошколи.

“Таким чином, з одного боку ми пропонуємо лібералізувати процес підготовки до теоретичного іспиту, а з іншого – виключити корупційну складову шляхом запровадження адміністративної відповідальності у сфері підготовки та допуску водіїв до керування транспортними засобами”, – повідомив заступник міністра внутрішніх справ Богдан Драп’ятий.

Законопроектом також пропонується запровадити відповідальність посадових осіб сервісних центрів МВС та інших установ за порушення встановленого порядку прийому іспитів для отримання права управління ТЗ, оформлення та видачі посвідчення водія.

Передбачається доповнити КУпАП двома новими статтями, що передбачають адміністративну відповідальність за:

– порушення порядку підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів (ст. 127-3). Санкція статті передбачає накладення штрафу від 1 тис до 2 тис неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (станом на сьогодні ця сума становить від 17 тис грн до 34 тис грн)

– порушення порядку державної акредитації закладів, які проводять підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів, та атестації їх спеціалістів та порядку оформлення або видачі посвідчення водія (ст. 127-4). Санкція статті передбачає накладення штрафу від 500 до 1 тис неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (станом на сьогодні ця сума становить від 8,5 тис грн до 17 тис грн).


Джерело auto.24tv.ua
Не пропустіть
1111111111111

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти