Крадуть, щоб їздити: у Росії почастішали крадіжки автомобільних запчастин

За даними «Росдержстраху», найбільшої страхової компанії Росії, з початку 2022 року кількість звернень з приводу розкрадання запчастин та навісного обладнання автомобілів зросла на 47%. Найчастіше крадуть дзеркала, ковпаки, фари, запасні колеса та інші легкознімні елементи.

Як зазначають страховики, якщо загалом кількість страхових випадків щодо КАСКО з січня до кінця квітня зросла на 20%, то заяв про заподіяння шкоди третіми особами — більш ніж удвічі. Істотний сплеск крадіжок був зареєстрований у березні та квітні. Це свідчить про наявність підвищеного попиту на вживані деталі через зростання цін та дефіциту нових запасних частин. У зоні ризику як люксові, так і масові моделі.

Найчастіше крадіжки автозапчастин фіксують у Москві та Підмосков’ї, Санкт-Петербурзі та Ленінградській області, а також Татарстані. У Санкт-Петербурзі, Саратовській, Рязанській, Калінінградській та Мурманській областях частка кримінальних випадків у загальному числі звернень по КАСКО становить понад 10%.Джерело autocentre.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти