У сервісних центрах МВС набулa чинності низка нововведень

З ініціативи заступника міністра внутрішніх справ України Богдана Драпятого Кабінет Міністрів ухвалив постанову «Про навчання водіїв та державну реєстрацію транспортних засобів у період дії воєнного стану в Україні». Документ набрав чинності 19 травня 2022 року і діятиме у період воєнного стану та протягом трьох місяців з дня його припинення або скасування.

Постанова передбачає запровадження низки нововведень. Зокрема, громадяни України, які змушені тимчасово переїхати жити в інше місце, можуть скласти практичний іспит у будь-якому СЦ МВС, без прив’язки до того, де здавалася теорія.

Також у будь-якому сервісному центрі відомства, незалежно від місця складання іспиту, можна отримати посвідчення водія. Крім того, майбутнім водія дозволили проходити навчання (теоретична частина) за допомогою відеоконференцій через програми ZOOM, SKYPE, GOOGLE MEET, тощо.

До того ж, тепер термін навчання теорії на категорії B і C1, C, C1E, CE став коротшим на 20%. А ось можливість практичного навчання, навпаки, збільшена до 5 годин на день. Це стосується категорій В, С1Е, СЕ.

Прийнятий документ дозволив застосування принципу екстериторіальності свідоцтва про реєстрацію автомобілів при виїзді за кордон. Це досить важлива послуга, особливо для міжнародних перевізників. Вона дозволяє власнику повернути своє свідоцтво в будь-якому СЦ МВС, за умови, що той, де він оформлював документ, не відновив свою роботу або перебуває на окупованій території.Джерело autocentre.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти