Україна та Польща спростять контроль на всіх автомобільних пунктах пропуску: що потрібно знати

Сьогодні загальний прикордонно-митний контроль уже проводиться на чотирьох пунктах пропуску для пасажирського та легкового автомобільного транспорту на українсько-польському кордоні.

“Транспортна співпраця з Польщею в умовах агресії Росії проти України стала взірцем добросусідства. Нам уже вдалося частково лібералізувати вантажні автоперевезення, зокрема, вдячний Польщі за надання можливості бездозвільного проїзду територіями, які везуть паливо в Україну. Також ми працюємо над створенням спільного залізничного підприємства для нарощування експортних можливостей української економіки.

Потенціал зростання співробітництва не вичерпано, особливо це стосується пропускної спроможності автомобільних пунктів пропуску. Ми запропонували нашим польським колегам здійснювати спільний контроль на всіх КПП. Завдяки підходу “Єдиного вікна” тривалість оформлення та очікування у черзі скоротиться у 1,5 раза, у чому зацікавлені обидві держави. Очікуємо, що успішний досвід такого співробітництва вдасться поширити на КПП з іншими країнами-сусідами з ЄС. Наша мета – повна лібералізація вантажних автоперевезень із Європейським Союзом”, – заявив Міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

Окрім скорочення часу в черзі, очікується, що розширення пунктів пропуску із загальним контролем покращить ефективність використання стаціонарних систем сканування, а також знизить корупційні ризики.Джерело auto.24tv.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти