Українське посвідчення водія: в ЄС ухвалили важливу законодавчу пропозицію

Європейська Комісія ухвалила законодавчу пропозицію, яка дозволить українцям, що отримають тимчасовий чи належний захист в країнах Європейського Союзу, користуватися українським посвідченням водія без необхідності його обміну.

«Європейська Комісія ухвалила законодавчу пропозицію для подальшого затвердження Європейським Парламентом і Радою, яка дозволить українцям, що отримають тимчасовий чи належний захист в країнах Європейського Союзу, користуватися українським посвідченням водія без необхідності його обміну протягом всього періоду перебування під захистом і навіть у разі закінчення терміну його дії. Це актуально для посвідчень, виданих вперше з терміном дії 2 роки», – розповідає начальник регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Тернопільській області Святослав Вишневський.

Отримати без складання іспитів тимчасове (на період перебування під захистом) посвідчення водія зразка Європейського Союзу можливо у разі втрати чи крадіжки українського посвідчення водія. Для можливості цієї реалізації у співпраці з європейськими колегами напрацьовано механізм підтвердження дійсності українських посвідчень водія шляхом здійснення компетентними органами країн ЄС онлайн перевірки з використанням сайту Головного сервісного центру МВС або даних на Порталі «Дія».

З приводу консультацій щодо послуг сервісних центрів МВС звертайтесь за телефоном (044) 290-19-88 або переходьте на сторінку Головного сервісного центру МВС у Фейсбук.Джерело mmr.net.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти