Компанія Nissan вирішила припинити випуск електромобіля Leaf: спростування

Нещодавно з’явилася інформація, що компанія Nissan не має наміру випускати версію Leaf наступного покоління і навіть може повністю відмовитися від цієї марки.

Серед причин низької популярності у світі та США – не дуже добра динаміка розгону та невеликий запас ходу (у порівнянні з Tesla, наприклад). Та й більш сучасні електромобілі мають запас ходу до 450 і навіть 800 кілометрів. Натомість навіть друге покоління Leaf 2022 року забезпечує приблизно 360 кілометрів зі збільшеною батареєю та всього 230 – в базовій комплектації.

Є й інші причини “поховати” найперший масовий електромобіль. Зараз більшість виробників автомобілів електрифікують весь свій модельний ряд, тобто усі моделі, які вони випускають, мають електричні версії. Тому необхідності в “окремій” електричній моделі в японського виробника вже нема.

До того ж на ринку панують кросовери, а у Nissan є новітній електрокросовер Aria, на який компанія покладає великі надії. Тож місця в модельній гамі старому-доброму Leaf у Nissan не знайшлося. Отже, наступного покоління цього автомобіля може вже й не бути.

Однак у Ніссан Мотор Україна спростували цю інформацію і сказали, що з Європи електромобіль точно не піде.Джерело auto.24tv.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти