З’явилися перші шпигунські фотографії нового купе від Mercedes-Benz

В мережі з’явилися перші знімки Mercedes-Benz CLE, який замінить купе та кабріолети відразу і C-, і E-класу: цю інформацію виробник вже підтвердив своїм дилерам, про що стало відомо минулого місяця.

Причина такого рішення заключається в небажанні компанії інвестувати в нові покоління відразу кількох лінійок моделей, ніша яких на ринку скорочується під тиском кросоверного буму.

Технічно CLE – це той самий актуальний C-Class на платформі MRA 2, але він відрізнятиметься не лише числом дверей та контурами профілю, а й, наприклад, оригінальним оформленням лицьової частини. При цьому купе і кабріолет так само повинні отримати “заряджену” AMG модифікацію з плагін-гібридною силовою установкою на основі дволітрової “турбочетвірки”. Також очікуються «підігріті» AMG CLE 43 та CLE 53.

Прем’єра базової версії моделі, яка також буде гібридом, але помірним, має відбутися до кінця поточного року. Виробництво налагодять на заводі у Бремені. У продаж Mercedes-Benz CLE надійде в першій половині 2023-го і буде доступним, зокрема в США.Джерело auto.24tv.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти