Український дизайнер знайшов недоліки у Cadillac за 300 тисяч доларів

Український дизайнер Олександр Костур, який намалював багато футуристичних та масових автомобілів, побачив у дизайні флагмана Cadillac Celestiq кілька неузгоджених моментів.

“На мою думку, цей концепт має деякі вади у зовнішності. Особливо це стосується корми авто, де дизайнери занадто кричущими елементами хотіли імітувати для автомобіля з кузовом ліфтбек риси класичного седану, – говорить Олександр Костур. – Вважаю, що ці деталі перевантажили корму й створили протиріччя між цими елементами. Але на автомобілі такого статусу це недопустимо, – усі елементі повинні бути гармонічними та без експресивних рішень”.

Щоб показати, що саме дизайнер має на увазі, він намалював власне бачення корми автомобіля Cadillac Celestiq. У ній немає червоних ліхтарів на задніх дверях, натомість на задній стійці з’явився невеликий прямокутний елемент, який перекликається з оформленням передньої частини.

“Моє бачення серійної версії Cadillac Celestiq виглядає більш стримано”, – впевнений Олександр Костур.

В салоні Cadillac Celestiq – теж багато червоного. 55-дюймовий світлодіодний дисплей (з технологією активної конфіденційності), панорамний дах Smart Glass Roof, безпілотна технологія Ultra Cruise. Остання обов’язково має потрапити у серійну версію Celestiq.Джерело auto.24tv.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти