Розповіли перші технічні подробиці про електромобіль Rolls-Royce Spectre

Майбутній серійний електромобіль Rolls-Royce Spectre вже обкатали в улюбленому розробниками шведському містечку Ар’єплуг поряд з Північним полярним колом, а тепер перебралися до Французької Рів’єри, щоб влаштувати випробування на історичному автодромі Мірамас та його околицях.

Тут «Спектр» має проїхати 625 тисяч із 2,5 мільйона кілометрів глобальної програми тестів, яка за власною оцінкою виробника відповідає 400 рокам експлуатації середньостатистичного «Роллс-Ройса».

Spectre стане найефективнішим з погляду аеродинаміки автомобілем Rolls-Royce. Попередні розрахунки, в яких враховувалося використання альтернативної, створеної спеціально для електрокарів фігурки «Дух екстазу», показали, що коефіцієнт лобового опору має становити 0,26, проте насправді він виявився ще нижчим – 0,25.

Технічно електромобіль має так звану «Архітектуру розкоші», тобто алюмінієву просторову раму, аналогічну з останніми бензиновими моделями бренду – Phantom, Cullinan і Ghost. Але за жорсткістю перевершує їх на 30%, у тому числі – за рахунок інтеграції в конструкцію акумулятора. Крім того, спеціально для Spectre була перероблена підвіска з системою Flagbearer (як у того ж Ghost), що стежить за зміною рельєфу перед автомобілем і заздалегідь змінює налаштування.

У Rolls-Royce кажуть, що наразі розробка Spectre завершена приблизно на 40%. Постачання, як і раніше, обіцяють налагодити відповідно до початкового плану – у четвертому кварталі 2023 року.Джерело auto.24tv.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти