Новий електрокар BMW i3 спалахнув під час тест-драйву

Китай отримав електричний BMW 3 Series раніше за решту світу у вигляді нового седана i3, оскільки баварський автовиробник намагається забрати частину продажів у надзвичайно популярної Tesla Model 3. Для Європи пропонується модель i4, яка вже стала на конвеєр.

Але під час нещодавнього тест-драйву в Чженчжоу (Китай) i3 загорівся.

Під автомобілем видно невелике полум’я, і навіть незважаючи на те, що в один момент на відео, опублікованому CnEVPost, воно дійсно стає більшим, але не охоплює транспортний засіб і вогонь, здається, залишається в тій самій зоні.

За припущеннями, пожежа виникла не в акумуляторній батареї, особливо з огляду на те, що вона була в задній частині автомобіля, де знаходиться тяговий двигун.

Седан BMW i3 продається лише з одномоторною комплектацією eDrive35L, яка розвиває 282 кінські сили та 400 Нм крутного моменту. Він живиться від акумуляторної батареї ємністю 70,3 кВт-год з чистою ємністю 66,1 кВт-год, а в Китаї заявлений запас ходу становить 526 км, хоча ця цифра буде ближчою до 400 км, якщо розрахувати її за європейським циклом WLTP, або ще меншою за EPA.Джерело motorcar.com.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти