В Україні створили унікальну машину для ЗСУ
![](https://mashyna.com.ua/wp-content/uploads/2022/08/53C5AEBC-03DF-43D1-B29D-8A5A5997F061.jpeg)
Закарпатські волонтери за підтримки голови Полянської громади Івана Дрогобецького та голови Мукачівської РВА Едгара Токарєва створили для військових мобільний банно-пральний комплекс.
Він повністю відповідає сучасним гігієнічним та санітарним нормам. Основою для комплексу став тягач IVECO Stralis 460 із причепом. Його модернізували з урахуванням потреб наших захисників. Фахівці організували у ньому відділення для прання, сушіння, прасування білизни та одягу. Також є душові та лазня.
Щоб комплекс міг працювати автономно, його оснастили генераторами, що працюють на дизелі. Також його можна підключити до зовнішньої мережі. Все обладнання розташоване в технічному відсіку у хвості машини.
“Упевнений, що мобільний банно-пральний комплекс забезпечить потреби бійців у зоні ведення бойових дій. Дякую громаді за ініціативу та підтримку військових. Стоїмо разом! Ми переможемо, ми – на своїй землі! Слава Україні! Героям слава!”, – сказав голова Закарпатської ОВА Віктор Микита.