Українців попередили про нову шахрайську схему при продажі авто

Нещодавно стало відомо про чергову шахрайську схему, яку застосовують при продажі авто в Україні. Одним із найцікавіших моментів у цій історії є той факт, що схему організував та втілив у життя ув’язнений у колонії суворого режиму українець, який увесь цей час перебував за стінами виправної установи.

Почалося все з того, що ув’язнений через телефон знайшов оголошення про продаж авто “ВАЗ 2106” на сайті “olx.ua”. Після дзвінка продавцю, “покупець” сказав, що згоден купити автомобіль тільки в тому випадку, якщо оплата відбуватиметься на картку. У той же день під приводом звичайної поламки автомобіля ув’язнений знайшов водія евакуатора і попросив його перевезти автомобіль “ВАЗ” з АЗС WOG на вулицю Сабурова в Житомирі.

Після цього засуджений зателефонував своєму знайомому і попросив його забрати автомобіль із вулиці Сабурова, продати його, а отримані гроші переказуати йому на карту. Іншого знайомого ув’язнений попросив розплатитися з водієм евакуатора, також не повідомляючи своїх справжніх намірів.

Як тільки продавець приїхав на АЗС, засуджений надіслав йому фальшиву SMS про зарахування коштів на його рахунок. Після перевірки продавець віддав знайомому в’язня машину та документи. Водій евакуатора отримав свої гроші, а ув’язнений отримав на картку 13 902 грн за продаж вкраденого авто.

Коли всі подробиці історії розкрилися, злочинця звинуватили у незаконному заволодінні чужим автомобілем та винесли вирок за ч.2 ст. 289 КК України, яка передбачає продовження строку позбавлення волі ще на 5 років.

Джерело auto.bigmir.net
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти