У Tesla зіткнулися з тимчасовим дефіцитом акумуляторів

Недавня новина про готовність Tesla приймати більше замовлень на електромобілі Model 3 явно вказує на те, що нова виробнича лінія допомогла виробникові вийти на бажані темпи виробництва.

Мова про тих самих 5000 автомобілів на тиждень, на які Tesla спочатку повинна була вийти ще в 2017 році. Але настільки бажане та стрімке нарощування обсягів виробництва Model 3 обернулося старою проблемою – нестачею акумуляторних батарей.

На недавніх зборах акціонерів Йошио Іто, глава автомобільного підрозділу Panasonic, що є ексклюзивним постачальником акумуляторних батарей для Model 3, заявив, що різке збільшення виробництва призвело до нестачі цих самих акумуляторних батарей. Він також назвав проблеми “тимчасовими”, що дозволяє розраховувати на швидке поліпшення ситуації з поставками. Як повідомляється, компанії, які є партнерами не тільки у випуску акумуляторів, але й у виробництві сонячних батарей, постійно працюють над поліпшенням виробництва.

Tesla зіткнулася з тимчасовим дефіцитом акумуляторів - фото 259097

Panasonic розглядає випуск акумуляторних батарей як основну частину плану зі збільшення доходів автомобільного бізнесу і прогнозує зростання з $ 16,3 млрд в нинішньому фінансовому році до $ 22,6 млрд до кінця березня 2022 року. Водночас компанія шукає варіанти зниження залежності від Tesla, покладаючи великі надії на співпрацю з

Toyota Motor у випуску твердотілових акумуляторних батарей. Раніше Toyota обіцяла випустити електромобіль на твердотілових батареях, який буде заряджатися за кілька хвилин, у 2022 році.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти