Проти перевантажених фур готують масовий “терор”

Стежити за тим, щоб водії фур не розбивали асфальт на дорогах можуть не тільки Укравтодор і Укртрнасбезпека, а й місцева влада. Адже це вони в першу чергу зацікавлені, щоб покриття, побудоване за рахунок місцевих бюджетів, служило як можна довше. У деяких регіонах місцева влада вже перехоплюють ініціативу і самі починають будувати вагові майданчики. Autonews.ua розповідають подробиці.

«Перші двоє торгів на будівництво вагових майданчиків відбулися. Переможців визначено. Фінансування – обласний і міський бюджети. Протягом двох тижнів починаємо будівництво на в’їздах в Дніпро з боку Київської та Донецької трас. Розраховуємо, що до 15 серпня два майданчики будуть готові. І почнеться терор розумників на фурах з перевантаженням. Ми навчимо всіх дотримуватися законів і дбайливо ставитися до інфраструктури», – повідомляє радник голови Дніпропетровської ОДА Юрій Голік.

На підході завершення торгів по ще двом ваговим майданчикам.

«Зауважте. Ми в черговий раз робимо не свою роботу. В даному випадку ми робимо роботу Укравтодору та Укртрнасбезпеки. Тому що нам не все одно. Спасибі всім платникам податків Дніпропетровської області. Все, що ми будуємо – це сплачені вами податки і децентралізація», – додав чиновник.


Джерело autonews.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти