Україна може здійснити прорив у виробництві електричного транспорту

Минулого тижня Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко зустрівся з представниками підприємства «Shanghai Aowei Technology Development Co., Ltd» з Китайської народної Республіки. Дана корпорація є експортно-орієнтованим підприємством, що спеціалізується на розробці, виробництві і продажі електричних двошарових конденсаторів і ультраконденсаторів. Вони використовуються при будівництві електромоторів та іншого електронного обладнання для електробусів, повідомили в Чернігівській міській раді.

Під час зустрічі підприємці з Китаю розповіли, що напередодні вони відвідали КП «ЧТУ» та оглянули загальний стан підприємства, тролейбусів та стан мереж. Після чого відправилися на зустріч з керівництвом ПрАТ «Чернігівський автозавод» (ЧАЗ), аби оглянути потенціал підприємства на предмет створення об’єднаної виробничої бази по виготовленню електробусів. Представники «Shanghai Aowei Technology Development Co., Ltd» засвідчили, що подібний успішний досвід у них є з Республікою Білорусь.

Хуа Лі, представник компанії, сказав, що під час оглядин вони побачили, що в Чернігові є великий потенціал та всі необхідні умови для створення нової бази для виготовлення електробусів. Протягом короткого часу відбудеться стадія переговорів з ЧАЗ і потім буде прийняте кінцеве рішення – щодо спільного виробництва.

В кінці липня або на початку серпня компанія планує направити до Чернігова групу проектантів, які проведуть дослідження по існуючій контактній мережі і стану громадського транспорту, а потім нададуть звіти і варіанти рішення цих питань комплексно.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти