Урядова постанова, проти якої протестують “євробляхарі”: про що вона?

Власники автомобілів з іноземною реєстрацією, які мітингують у центрі Києва, вимагають скасувати постанову Кабінету міністрів №475, пише Експрес-онлайн.

За словами адвоката в митних справах Дмитра Мелеха, згідно з цією постановою поліція отримала доступ до митної бази “Інспектор-2006”, в якій фіксуються всі авто, які перетинають кордон.

Ця база показує, в якому саме митному режимі в’їхав автомобіль: транзит до десяти днів або тимчасове ввезення на один рік і ким він був ввезений. Якщо такий транспортний засіб перебуває на території України з порушенням митних правил, то така інформація зберігається в базі “Інспектор-2006”.

Саме з цієї бази поліцейські братимуть інформацію й вноситимуть їх у систему “Рубіж”, котрий тепер реагуватиме на автомобілі, котрі знаходяться на території України з порушенням митних правил.

За словами юриста, працівники поліції зобов’язані зупинити такий автомобіль, встановити особу водія та відібрати у нього пояснення по факту порушення митних правил. Потім зібрана інформація передається в митні органи для притягнення порушника до відповідальності. Поліцейські ж робити цього не мають права.

За порушення митних правил поліція не може застосувати жодних санкцій до водія.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти