Відома українська блогерка потрапила у ДТП на 200 тисяч доларів: відео

Відома українська блогерка Даша Квіткова (справжнє прізвище Матюніна) влаштувала ДТП на своєму Lexus LX у Києві. Очевидці аварії опублікували фото та відео з місця подій.
Інцидент стався напередодні біля станції метро “Академмістечко”. Автомобіль під керуванням Квіткової зіткнувся з Ford Mustang і двома Tesla Model 3. Сама 25-річна дівчина вину не визнає, але заявила, що готова нести відповідальність, якщо буде доведено, що саме вона порушила правила дорожнього руху. Дар’я стверджує, що в аварії постраждала дівчина, яка вимагала від неї грошової компенсації. Квіткова платити відмовилася.
Як повідомляє “Фокус“, очевидці бачили, що ДТП сталося через проїзд Lexus на червоне світло світлофора. Відразу після аварії з автомобіля блогерки було знято реєстраційні номери, що потрапило на фото.
Загальна вартість пошкоджених авто становить близько 200 тисяч доларів.