В Україні стартувало виробництво нової моделі автомобіля

Група компаній АІС презентує нову модель комунального автомобіля українського виробництва. Новий сміттєвоз із заднім завантаженням, призначений для обслуговування сільських населених пунктів, де немає спеціальних пунктів збору сміття і відходів. Комунальний автомобіль побудований на шасі МАЗ «Корнет» і встановленого на ньому спеціального обладнання, а його вартість складе до 1,5 млн. грн.

Комунальний автомобіль був розроблений і запущений в серійне виробництво заводом Авто-Холдинг, який випускає спеціалізовану техніку, самоскиди і фургони. Продукція даного підприємства сертифікована і відповідає вимогам чинного Законодавства України, а система управління якістю відповідає вимогам стандарту ISO 9001: 2009. Рівень локалізації виробництва нового сміттєвоза перевищує 30%!

Відомо, що спецтехніка на базі шасі мінського автозаводу відмінно зарекомендувала себе в дорожньо-ремонтних і будівельних роботах, житлово-комунальному господарстві, а також інших галузях господарської діяльності та промисловості.

Спецобладнання нового сміттєвоза, включає в себе кузов із заднім бортом, завантажувальним і ущільнюючим механізмами. Сміття складається в опущений завантажувальний бункер вручну або малогабаритним навантажувачем. Після заповнення бункер піднімається вгору, і розвантажувальна плита бункера виштовхує сміття в кузов. Після цього включається ущільнююча плита, яка переміщує сміття до передньої частини кузова і ущільнює його.

Новий сміттєвоз характеризується високою маневреністю і оптимальною вантажопідйомністю (маса 3 тонни, об’єм 10 куб.м.), завдяки чому допоможе максимально оперативно забезпечити вивезення сміття і відходів з обслуговуваних територій. Крім того, автомобіль має надійну гідравлічну систему і електроніку, тому не підведе навіть в одних з найважчих умов експлуатації.

Джерело: Автоцентр 


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти