В Укравтодорі зробили гучну заяву щодо ремонту доріг

Укравтодор вже виконав 40% робіт обсягів робіт на 2018 рік, що на 7% перевищує плановий показник. Тоді як в минулому році, за цей же період комунальники встигли зробити лише 18% плану.

“За результатами перших трьох місяців будівельного сезону (квітень-червень) виконання робіт за проектами будівництва, реконструкції та ремонтів в Україні становить понад 40%, що на 7% перевищує заплановані на цей час показники. На звітну дату 2017 року на цей час було виконано тільки 18% обсягів робіт, не дивлячись на те, що будівельний сезон в цьому році почався на місяць пізніше через несприятливі погодні умови”, – йдеться в повідомленні компанії, пише УНН.

Всього в цьому році дорожники хочуть відремонтувати 416 об’єктів. Проектна документація на сьогодні розроблена на 313 об’єктів, укладено договорів на 273 об’єкта, розпочато роботи на 204-ох. Обсяг виконання робіт – 43%.

Важливий факт, що в цьому році за всіма видами ремонтів проводиться 4-рівневий контроль якості. В рамках гарантійних термінів, які тепер складають від 5 до 10 років, підрядник усуває недоліки за свій рахунок.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти