В Україні випустили нову унікальну машину

Завод комунальної техніки “Альфатекс” з Кременчука зібрав перший колісний навантажувач – модель Lovol FL956F.

Фронтальний навантажувач Lovol FL956F, зібраний на заводі комунальної техніки Альфатекс з Кременчука – це високопродуктивна машина забезпечує вирішення найскладніших завдань за рахунок короткого робочого циклу і ковша об’ємом від 3 м3 до 4,5м3. Конструктивні особливості дозволяють навантажувачу працювати на пересіченій місцевості, виробляючи операції з достатньою маневреністю.

Дизельний двигун WD10G (випускається за ліцензією STEYR – Австрія). Цей двигун об’ємом 9,72 літра, являє собою шестициліндровий рядний дизель з турбонаддувом потужністю 220 к.с. З витратою палива всього 194г/кВт*год.

Двигун WD10G, обладнаний спускним повітряним клапаном з електронним управлінням і нагнітачем (Wastegate), що визначає великий діапазон крутного моменту, електронною системою управляється робочий тиск в паливній системі і оптимізує здатність прискорення (прийомистість).

Вимкнення подачі повітря при зменшенні швидкості, наявність інтелектуального керуючого пристрою контролюючий повітряний і спускний клапан забезпечують високу економічність.

На двигуні WD10G встановлені різноманітні датчики: датчики температури і вологості навколишнього середовища і т.д., блок електронного керування забезпечує хорошу роботу двигуна в різних умовах (Наприклад, в високогірних районах і при різних температурах).

Дана серія двигунів відповідає екологічному стандарту Євро-2 – Євро 3.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти