В Україні почалися масові перевірки автоперевізників

Посилені перевірки міжміських автобусів Державної служби з безпеки на транспорті триватимуть щонайменше два тижні. Про це “5 каналу” повідомив очільник відомства В’ячеслав Дідківський.

За його словами, від учора (21 липня – ред.) на всіх трасах країни інспектори служби та поліцейські почали позапланове відпрацювання перевізників.

“Завдання попередньо стоїть – маємо чітко, жорстко два тижні відпрацювати по легальним-нелегальним перевізникам, і ще стоїть питання переобладнання. Щойно ми виїхали, буквально 5 хвилин, і мені прозвітували, що за ці п’ять хвилин уже чотири порушення є. В жодному випадку людина не має сідати в автобус, який викликає у неї сумнів. Вона має право запитати про наявність страхування, чи є ліцензія. Вони мають цим правом користуватися”, – наполягає в.о. Державної служби з безпеки на транспорті В’ячеслав Дідківський.

Нагадаємо, після страшної ДТП на Житомирщині, в якій загинули 10 людей і ще 9 зазнали поранень, МВС взяло під контроль автомобільні шляхи державного та міжнародного значення. Крім того, в Україні повертають швидкісний контроль на дорогах. Зокрема, на водіїв знову чекають радари.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти