«Богдан» закликав перевізників оновити автопарк

Більшість пасажирських автобусних перевезень в Україні сьогодні небезпечні та дискомфортні. Автопарк перевізників критично потребує оновлення, аби трагічні ДТП не повторювалися, підкреслили у корпорації «Богдан».

Влада має посилить контроль за ринком автобусних пасажирських перевезень, щоб аварійно небезпечні або перебудовані з вантажних автобуси не допускалися на маршрути. Крім того, варто обмежити строк експлуатації транспортних засобів. Адже зараз середній вік маршруток становить понад 10 років, автобусів середньої та великої пасажиромісткості – понад 20 років.

«Металобрухт має йти на переробку, а не перевозити людей. Пасажири мають бути впевнені, що за свої кошти вони отримають комфортний транспорт, який безпечно довезе їх до пункту призначення, а не боятися за своє життя та за автобус, який ось-ось може розвалитися на ходу. Тому ми повністю підтримуємо ініціативу Міністра інфраструктури Володимира Омеляна щодо суворого контролю за ринком автобусних перевезень», – підкреслили у «Богдані».

Нагадаємо, лише у п’ятницю, 20 липня, на українських траса трапилися три жахливих ДТП, у яких загинули десятки людей.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти