Ремонт національної магістралі Одеса-Рені перебуває під загрозою зриву

Припинити будівництво траси Одеса-Рені та взятися за дороги Арцизького і Саратського районів – з такою вимогою на мітинг перед Одеською обладміністрацією вийшли місцеві жителі, прихильники народного депутата, члена партії «Наш край» Антона Кіссе, пише Главком.

Раніше, в Саратському районі, на півдні Одеської області, які протестують перекрили автомобільну трасу Одеса – Рені. Акція, влаштована прихильникам народного депутата, викликала негативні відгуки з боку глав районів Одеської області, які вважають, що подібні дії можуть привести до заморожування фінансування стратегічної траси міжнародного значення М15.

Зокрема, Глава Савранської РДА Віталій Свічинський на своїй сторінці в Фейсбуці написав: «А у нас дороги ремонтують лише тим, у якого« мітинг »більше? Так не питання, можемо помірятися з Бессарабією. Вибачте, але ми три роки чекаємо, коли закінчать ремонт траси Одеса-Рені».

Глава Подільської РДА Руслан Питак назвав акцію політичної: «Я не можу зрозуміти в чому обурення і навіщо перекривати дорогу? Адже з простими жителями Бессарабії, я спілкуюся щодня і все шалено задоволені, що до Ізмаїла можна їхати за 3 години, а не за 6 годин як раніше, по дорозі як після бомбардування! Таких масштабних ремонтів не пам’ятають навіть старожили. І в чому винні водії та гості приїхали до нас з різних країн, які взяті в заручники на трасі Одеса-Рені в 40 градусну спеку? Може відповідь криється в тому, хто ініціював і організував цей мітинг, в Антона Івановича Кіссе?».

Глава Кілійської ОТГ Павло Бойченко висловив обурення вимогами Мінг зупинити фінансування траси Одеса-Рені.

«Пару слів з приводу сьогоднішнього« мітингу »жителів деяких районів Бессарабії перед ОДА !!! Особливе обурення сьогодні (думаю не тільки у мене) викликало висловлювання одного з учасників «мітингу», який заявив, що треба припинити ремонт траси М15 і відремонтувати дороги в Тарутинському або Арцизькому районах. Закінчення ремонту траси Одеса-Рені, яка є міжнародною, чекають, як мінімум, 9 районів області. Це півмільйона жителів/ Потрібно правильно розставляти пріоритети – відремонтувати магістральну трасу і потім вже займатися іншими дорогами. Це зрозуміло будь-якому першокласнику!»

В Арцизі так само назвали мітинг піар акцією народного депутата.

«Зима близько» або скоро вибори », – написав на своїй сторінці в Фейсбуці глава Арцизької РДА Сергій Парпуланскій. «Вперше в області розпочато такий масштабний ремонт доріг. Дорога Одеса-Рені, обіцяна Петром Порошенко і Володимиром Гройсманом, перетворюється з кожним днем. Більше 15 років наші дороги руйнувалися і не ремонтувалися. І за один-два роки їх не відновити. Дорога Сарата-Арциз-Тарутине дуже важлива для наших жителів дорога, як і Арциз-Болград або Татарбунари-Рассейка або інші знищені дороги нашої області і країни. Тоді давайте перекриємо всі дороги?», – пише Сергій Парпуланскій.

Позицію колег підтримали глави ще кількох районів Одеської області.

У свою чергу, губернатор Максим Степанов заявив, що ремонт доріг місцевого значення буде здійснюватися планово, після закінчення ремонту магістралі Одеса-Рені та підкреслив, що напрямок Арциз-Сарата-Тарутине одне з пріоритетних, оскільки по ньому вже проведено тендер і розроблений проект.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти