В Україну можуть хлинути нові автомобілі із США за привабливими цінами

На українському ринку можуть з’явитись недорогі нові авто, призначені для США. Про це повідомляє Твоя МАШИНА з посиланням на Автоцентр.

Можливий торговий конфлікт між США і Євросоюзу, викликаний заявою президента Сполучених Штатів Дональда Трампа про введення 20-відсоткового мита на авто з ЄС, може зіграти на руку українським автомобілістам.

Вже зараз в європейських портах «зависли» чималі партії автомобілів, вироблених для американського ринку. У разі введення нового мита з цими авто потрібно буде щось робити і тут настане черга українських покупців.

Як зазначив президент Association of Troubleshooters Сергій Креймер: «Для українців це тільки плюс, тому, що ці автомобілі будуть продаватися в портах для тих, у кого є готівка».

Як приклад Креймер привів «американський» Mercedes-Benz Е-Class, який в хорошій комплектації обійдеться в 40 тисяч доларів, що становить приблизно 45% від його реальної вартості.

До ціни покупки додається аукціонний і портовий збір, а також транспортні витрати вивезення авто з території ЄС, але в будь-якому випадку це дуже хороша економія.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти