Закон про «євробляхи» можуть суттєво змінити: українцям готують нові сюрпризи

Активісти не мають наміру погоджуватися з рішенням влади щодо розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації

Українська влада зараз працює над законами, які допоможуть вирішити проблему автомобілів на єврономерах. Розробка законопроектів щодо зниження ставок на розмитнення авто на іноземній реєстрації триває в повну силу.

Однак активісти кажуть, що вони задоволені далеко не всіма пропозиціями політиків. Зокрема, вони повідомили про розроблені правки до пропозицій №8487 і №8488.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомили активісти руху “Авто Євро Сила”. Вони відзначили, що над поправками працювали юристи, громадські об’єднання та ветеранські організації. Пропозиція має основні положення і резервні.

Перш за все мова йде про виключення з формули розрахунку віку автомобіля, що дозволить знизити ставки на розмитнення в кілька разів. Крім того, є пункт про зняття будь-яких платежів з ветеранів війни та інвалідів I, II категорії. Учасникам бойових дій пропонують залишити 50% суми для оплати.

Також активісти хочуть домогтися поширення нових ставок розмитнення на автобуси і вантажівки. На їхню думку, це допоможе забезпечити безпеку пасажирських і вантажних перевезень. Крім цього, пропозиції включають введення заборони на торгівлю з країною агресором і чітке прописання зняття обмежень Євро-5.

Активісти також просять залишити можливість працівникам виїжджати на свята до своїх родин через механізм транзиту.

Нагадаємо, кількість автомобілів на європейських номерах в Україні вже вимірюється сотнями тисяч. Про це свідчить статистика Державної фіскальної служби щодо кількості ввезених в Україну автомобілів на іноземній реєстрації.

Джерело: Політека


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти