В Україну «на бляхах» ввозять навіть комбайни

В Україну потроху починають перекочовувати старі комбайни з Європи та США, які більш нікуди довго не вдавалося продати. Такі собі «євробляхи». Про це в інтерв’ю Agravery розповів Юрій Алаторцев, директор «Titan Machinery» в Україні, що є дистриб’ютором техніки «Case IH».

«Якщо проїхатись по трасі Київ-Одеса, то можна побачити величезні масиви техніки, яку вже давно ніхто не міг продати в ЕС та Америці. Бо ринки там стагнують, а конкуренція дуже велика і умови землеробства значно важчі, дорожча оренда землі, ЗЗР, насіння та ін, – розповідає Алаторцев. — В Україні умови для сільського господарства значно кращі, тому ми так стрімко розвиваємось».

При цьому він не вважає, що та стара техніка, яка надходить до України – негативне явище.

«Їдучи повз поля, все ще помічаю комбайни, яким давно пора до музею. У нього частина кабіни синя, корпус червоний, шнек зелений, тобто він зібраний із трьох комбайнів, але їздить і збирає», — пояснює директор «Titan Machinery».

Те, що надходить з Європи та США, звісно, краще за такий варіант.

Що стосується ринку нових комбайнів, то суттєвих змін за останні 5 років Алаторцев не виділяє. Обсяги продажів – стабільні. Найбільше купують техніки «CNH Industrial», на неї доводиться половина ринку.

Джерело: agroday.com.ua


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти