Українець перетворив свій Lanos на преміальний автомобіль: фото

Daewoo Lanos – це доступний український автомобіль, який завоював серця багатьох власників своєю надійністю та доступною ціною. В Україні вже бачили безліч доопрацювань цієї моделі. Одна з них нещодавно дозволила перетворити дешевий седан на преміальний автомобіль.

Власник Lanos використав для переоснащення своєї машини деталі Mercedes та Alfa Romeo. Цей дивовижний тюнінг виявився досить серйозним. Незважаючи на те, що зовні автомобіль залишився досить скромним і непримітним, усередині відбулися радикальні зміни.

Салон Daewoo Lanos був повністю замінений, і тепер у ньому можна побачити кермо від Mercedes, крісла від Alfa Romeo, нові дверні карти та передню панель, особливе освітлення, інший щиток приладів, стилізоване оздоблення під карбон та великий екран мультимедійної системи. Внаслідок цих змін автомобіль набув преміального вигляду та нового рівня комфорту.

Окрім візуальних змін, власник провів значну роботу над технічною частиною. В автомобілі встановлена сигналізація, система старт-стоп, безключовий доступ, аудіосистема Focal та покращена шумоізоляція. Однак двигун потужністю 86 кінських сил залишився без змін, оскільки акцент було зроблено на модернізації інтер’єру.

Цей український Lanos чудовий приклад того, як можна трансформувати звичайний автомобіль на щось унікальне та преміальне за допомогою ретельного тюнінгу та вкладення коштів.

Джерело driver.top
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти