Україна і Чехія збільшили квоту на автоперевезення

18-19 липня 2018 року в м Прага (Чеська  Республіка) відбулося засідання українсько-чеської Змішаної Комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень. Про це повідомляє сайт Мінінфраструктури.

Збільшення обсягу товарообігу між Україною та Чехією за І квартал 2018 року на 24 % стало гарним підґрунтям для обговорення питання збільшення квоти дозволів для здійснення міжнародних автомобільних перевезень. Делегації Міністерства інфраструктури України вдалося збільшити квоту дозволів універсальний/в/з третіх країн на 500 штук, що становить збільшення на 25% від попередньої квоти 2018 року. Згадані дозволи ввійшли в квоту 2019 року для перевізників обох країн.

За результатами переговорів на 2019 рік квота дозволів для здійснення міжнародних автомобільних перевезень буде виглядати наступним чином:

– 23 000 універсальних дозволів (+ 2 000 в порівнянні з попередньою квотою на 2018 рік);

– 2 500 універсальний/в/з третіх країн (+ 500 в порівнянні з попередньою квотою на 2018 рік).

Чеська Сторона погодилася лібералізувати, як пілотний проект, транзитні перевезення і після розробки механізму лібералізації в межах діючого законодавства обох країн, Сторони підійдуть до практичних напрацювань запровадження бездозвільного транзиту.

Підписаний Протокол  є результатом компромісу та насичених переговорів, який  враховує інтереси перевізників обох країн.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти