На аукціоні продали найдорожчий автомобіль в історії: скільки коштує і чим унікальний

На аукціоні RM Sotheby’s було продано найдорожчий автомобіль в історії – легендарний Ferrari 250 GTO, випущений 60 років тому. Унікальний екземпляр пішов з молотка за разючі 57 мільйонів доларів, побивши свій власний рекорд, встановлений у 2018 році, коли його продали за 48,4 мільйона доларів.

Цей конкретний автомобіль став унікальним членом заводської гоночної команди, яка брала участь у гонці “1000 км Нюрбургрингу” свого часу. Ferrari 250 GTO вибороло друге місце в загальному заліку, що додало ще більшу цінність цьому автомобілю.

Ferrari 250 GTO, випущений у період з 1962 по 1964 рік, вважається одним із найунікальніших і рідкісних автомобілів в історії автомобілебудування. Всього було зроблено лише 39 екземплярів цієї моделі.

Цей гоночний автомобіль обладнаний 3-літровим двигуном V12 потужністю близько 300 кінських сил, забезпечуючи шалену динаміку та швидкість. Використання легких матеріалів мінімізувало вагу, значно покращуючи керованість.

Модель Ferrari 250 GTO мала величезний успіх на гоночних трасах світу, заробляючи безліч перемог. Її поєднання швидкості, прискорення, успіхів на трасі та ексклюзивності зробили кожен екземпляр цієї моделі надзвичайно цінним серед колекціонерів автомобільного спорту. Сьогодні Ferrari 250 GTO залишається одним із найдорожчих автомобілів, і його ціна може досягати кількох десятків мільйонів доларів.

Джерело Telegraf
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти