Названо електромобілі, які дешевшають прямо на очах

Електромобілі від Tesla не перестають привертати увагу своєю інноваційною технологією, але, здається, є ще один аспект, який потребує уваги – динаміка зміни вартості на вторинному ринку. Дослідження компанії iSeeCars дозволяє виділити кілька цікавих тенденцій втрати вартості цих електрокарів за період п’яти років. За даними iSeeCars, електромобілі показують вищий рівень втрати вартості (в середньому 49,1%) порівняно з гібридами та вантажівками.

Важливо відзначити, що за останні роки спостерігається покращення у цій галузі: у 2019 році електромобілі втрачали в середньому 67,1% своєї вартості. Карл Брауер, виконавчий аналітик iSeeCars, вказує, що, незважаючи на стимули та пільги, що знижують вартість електромобілів на старті, моделі все одно стикаються з більш суттєвими втратами через знос і побоювання з приводу вартості заміни батарей.

Варто особливо виділити, що Model 3 від Tesla виявилася найбільш стійкою до втрати вартості серед електромобілів, у той час як Model S, незважаючи на свою технологічну привабливість, стикається з значною депреціацією.

На первинному ринку Tesla Model 3 пропонується за ціною близько $40,000, тоді як стартова ціна Tesla Model S становить приблизно $80,000. Ці цифри можуть бути вирішальними для потенційних покупців з огляду на довгострокові тенденції втрати вартості електромобілів.

Джерело Hyser
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти