В Україні автомобілістів можуть позбавити субсидії: у кого відберуть пільги

Власників автомобілів в Україні можуть очікувати на зміни в умовах отримання житлових субсидій. У Пенсійному фонді України (ПФУ) заявили, що певні вимоги тепер будуть застосовуватись до власників транспортних засобів.

Пункт 14 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого урядовою постановою № 848 від 21 жовтня 1995, регулює це питання. Під час розгляду заяви на призначення або перепризначення субсидії для оплати комунальних послуг буде звернено увагу на вік та кількість автомобілів.

Відповідно до цієї постанови, якщо хтось із членів домогосподарства володіє транспортним засобом, що підлягає реєстрації, з роком випуску менше п’яти років (за винятком мопедів та причепів), або більш ніж одним транспортним засобом, випущеним менше 15 років тому (за винятком мопедів та причепів) ), то такі особи можуть бути позбавлені житлових субсидій.

Проте, деякі власники автомобілів все одно можуть мати право на субсидії. Наприклад, у разі призначення субсидії не враховуються мотоцикли, вартість яких не перевищує чотирьох мінімальних заробітних плат, встановлених на 1 січня року, в якому призначається субсидія. Також з розгляду виключаються самостійно зібрані транспортні засоби, автомобілі, одержані безкоштовно або придбані на пільгових умовах через соціальні програми, а також автомобілі, куплені батьками-вихователями дитячих будинків сімейного типу та прийомними батьками.

Важливо відзначити, що субсидії також піддаються верифікації, і одержувачі повинні періодично підтверджувати своє право на одержання цієї допомоги. У разі якщо перевірка виявить невідповідність майна встановленим критеріям, субсидії можуть бути відмовлені автоматично.

Джерело novyny.live
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти