Водіям показали одну корисну кнопку в автомобілі, яка заощаджує до 4500 гривень

Популярний TikTok-блогер під ніком @chegeceping викликав захоплення своїх фоловерів новим лайфхаком, який дозволяє економити на експлуатації автомобіля до 4500 гривень. Автомобільний експерт показав водіям маловідому кнопку в машині, яка рятує багатьох від збанкрутіння.

У короткому відеоролику з текстовими поясненнями блогер розповів про те, що кнопки ECO та SPORT у сучасних автомобілях мають важливі функції. Кнопка ECO є “режимом енергозбереження”, який економить паливо за рахунок зниження потужності двигуна. З іншого боку, SPORT (спортивний режим) збільшує потужність, але призводить до значного збільшення витрати палива.

Експерт рекомендує водіям активувати режим ECO для зниження витрат на пальне. Він наголосив, що 90% водіїв використовують ці режими неправильно, що може призвести до небажаних фінансових витрат на заправку. Фахівці стверджують, що правильне використання режиму ECO за швидкості нижче 70 км/год може призвести до економії до £100 на рік (приблизно 4500 гривень).

Однак варто врахувати, що в режимі ECO продуктивність автомобіля може знизитися, що робить його менш придатним для використання на шосе, під час поганої погоди або в умовах інтенсивного руху. Водіям рекомендується бути обережними і брати до уваги умови використання того чи іншого режиму роботи автомобіля.

Джерело The Sun
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти