Стали відомі найпопулярніші серед українців автомобілі із США

В останній місяць в Україні спостерігається збільшення числа зареєстрованих легкових автомобілів, вироблених у США. Цей тренд підтверджується даними Укравтопрому, згідно з якими понад 3 тис. “американців” було вперше зареєстровано у жовтні. Це становить 14% від загальної кількості зареєстрованих автомобілів у цьому місяці.

Цікаво, що різноманітність типів двигунів серед цих автомобілів представлена широко. За даними Укравтопрому, 42% з них працюють на бензині, що робить бензинові двигуни найпопулярнішими. Електромобілі посідають друге місце майже з 38%, демонструючи поступове зростання інтересу до екологічно чистих транспортних засобів. Гібридні та автомобілі з газобалонним обладнанням (ГБО) становлять по 7%, а дизельні автомобілі займають 6% цього сегменту ринку.

Серед найпопулярніших моделей уживаних автомобілів із США на українському ринку в жовтні 2023 року лідирують моделі від TESLA та FORD:

TESLA Model 3 – 433 одиниць.
TESLA Model Y – 226 одиниць.
TESLA Model S – 192 одиниць.
FORD Escape – 182 одиниці.
JEEP Cherokee – 170 одиниць.

Середній вік зареєстрованих американських автомобілів в Україні, що додалися у жовтні 2023 року, становить п’ять із половиною років. Це свідчить про те, що українці виявляють інтерес не тільки до нових, а й щодо молодих автомобілів з США.

Джерело УкрАвтоПром
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти