В Україні готують штрафні бали та нові покарання для водіїв: хто постраждає

В Україні розглядаються нові законопроекти, спрямовані на зміну штрафних заходів та покарань водіям. Заступник голови Комітету з транспорту та інфраструктури Володимир Крейденко висунув кілька ініціатив, які можуть внести корективи до системи штрафів та санкцій.

Однією з ключових пропозицій є запровадження системи штрафних балів за порушення правил дорожнього руху. Ця система покликана стимулювати водіїв до дотримання правил. Раніше існуюча аналогічна система за радянських часів передбачала видачу талонів з відмітками за кожне порушення.

У рамках законопроекту також передбачено встановлення вищих штрафів залежно від швидкості руху та скасування “нештрафованих” 20 км/год при перевищенні швидкості.

Інші пропозиції включають введення відповідальності за гучний вихлоп із встановленням штрафів за перевищення рівня шуму. Депутати також розглядають питання про передачу повноважень щодо евакуації автомобілів від приватних компаній до поліції.

Ці ініціативи, при їх прийнятті, можуть вплинути на систему кримінального реагування на порушення правил дорожнього руху та вплинути на поведінку водіїв на дорогах.

Джерело Avto24
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти