Українським водіям розповіли про зимові проблеми китайських автомобілів

З настанням морозів у китайських автомобілів, що надходять на український ринок, можуть виникнути проблеми із роботою клімат-контролю та систем активної безпеки. Експерт Арсен Мороз зазначає, що умови експлуатації в Україні складні і не всі виробники проводять адаптацію під місцеві умови.

Доробки, включаючи посилення кузова, підвіски, а також інші налаштування двигуна та коробки передач, потрібні для адаптації китайських автомобілів до українського ринку. Крім того, рівень шумоізоляції також може вимагати покращення.

Експерт зазначає, що китайські умови експлуатації автомобіля часто не передбачають складних заводських робіт. Власникам варто звернути увагу на можливі проблеми зі структурною цілісністю кузова, оскільки взимку коефіцієнт зчеплення з дорогою менший, що може потребувати додаткового навантаження на кузов.

Ризик проблем із клімат-контролем та некоректною роботою водійських асистентів є найбільш високим. Проте базові функції автомобілів мають залишатися робочими. Власникам рекомендується уважно слідкувати за можливими проблемами та звертатися до дилерів за порадою та вирішенням виявлених проблем.

Джерело Avtosota
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти