Американці назвали найкращий компактний кросовер у 2023 році

Сегмент маленьких кросоверів продовжує бути одним із найбільш конкурентних в автомобільній індустрії, і журналісти видання “Motorbiscuit” у США визначили найкращий серед них у 2023 році – це японський позашляховик Mazda CX-30.

Mazda CX-30, на думку редакції, стабільно утримує верхні рядки в престижних рейтингах і визнається незаперечним лідером у своєму класі. Йому приписують кілька ключових якостей:

Відмінна керованість: CX-30 виділяється керованістю, роблячи керування більш комфортним і захоплюючим.

Багато варіантів двигунів: Доступні двигуни з різною потужністю (191 і 227 к.с.), що дозволяє вибрати оптимальну для потреб водія.

Економічність: Модель характеризується визначною економічністю палива, що може бути важливим критерієм для покупців.

Системи безпеки та допомоги водію: CX-30 обладнаний безліччю систем, включаючи попередження про зіткнення, автоматичне екстрене гальмування, систему попередження про виїзд зі смуги, адаптивний круїз-контроль та інші.

Нагороди за безпеку: Цей кросовер, який заслужив премію Top Safety Pick, отримав високу оцінку за безпеку від NHTSA.

Цінова доступність: Журналісти відзначили, що Mazda CX-30 надає всі вищеперелічені якості за розумною ціною, починаючи від 22 950 до 35 400 доларів, залежно від версії.

Вибір Mazda CX-30 в якості кращого маленького кросовера 2023 обгрунтований його видатними характеристиками, комбінованими з відносною доступністю для покупців.

Джерело uamotors
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти