Журналісти назвали авто, на які пересіли депутати від початку війни: ні честі, ні совісті

В умовах другого року ведення інтенсивної повномасштабної війни між Україною та Росією деякі народні депутати продовжують підтримувати розкішний спосіб життя та інвестувати в дорогі автомобілі, незважаючи на складні обставини. Ця інформація була оприлюднена у статті “Економічної правди”.

За даними податкової служби, цього року народні обранці придбали навіть більше розкішних автомобілів, ніж до початку повномасштабної війни. Це свідчить про зростаючий розрив між фронтом бойових дій та повсякденним життям. Незважаючи на дефіцит коштів для військових потреб, чиновники продовжують “полювання” на дорогі автомобілі.

Як приклади таких придбань можна згадати народного депутата Миколу Тищенка, який у серпні 2023 року придбав автомобіль преміум-класу вартістю 80-90 тисяч доларів і зареєстрував його не на себе. Іншим власником дорогого авто став народний депутат Вадим Івченко, який витратив 150 тисяч доларів на Mercedes 2022 випуску, а автомобіль знаходиться на лізингу у ТАСКОМБАНКУ.

Також важливо відзначити, що Геннадій Вацак, ще один представник парламенту, витратив значні кошти на покупку Rolls-Royce Cullinan вартістю 700 тисяч доларів, хоча автомобіль зареєстрований на кондитерський будинок Вацак. Втім сам депутат часто використовує цей елітний автомобіль для поїздок на роботу до Верховної Ради.

Ці факти викликають питання щодо відповідності дій чиновників та депутатів нинішній складній обстановці та порушують питання про пріоритети у витратах в умовах війни.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти