Експерти назвали водіям 3 простих способи захистити автомобіль від викрадення у 2024 році

З урахуванням рекордного зростання викрадень автомобілів у 2023 році, захист вашого транспортного засобу стає все більш актуальним. Фахівці зі Swansway Motor Group поділилися порадами, як ефективно захистити ваш автомобіль від новітніх методів угону, які використовуються технічно підкованими злочинцями.

1. Стратегічна парковка:
Перший і один з найефективніших методів – це продумане паркування вашого автомобіля. Фахівці радять паркуватися у захищених, добре освітлених місцях, переважно з відеоспостереженням. Такі місця роблять автомобіль менш доступним для злодіїв та збільшують ризик бути спійманими.

2. Візуальні засоби залякування:
“Старомодні” методи захисту, такі як замки рульового колеса, спеціальні маркування та яскраві кольори автомобіля можуть значно ускладнити завдання для злодіїв. Вони не тільки роблять викрадення більш помітним, але й збільшують час, необхідний для його здійснення, що підвищує шанси на запобігання крадіжці.

3. Захист від релейних угонів:
З розвитком технологій безключового доступу зросла і небезпека про релейних угонів. Злочинці використовують спеціальні пристрої для перехоплення сигналу від брелока до автомобіля. Використання чохлів Faraday для зберігання ключів є простим, але ефективним рішенням. Ці чохли блокують бездротові сигнали, запобігаючи незаконному доступу до вашого автомобіля.

В епоху високих технологій та розумних злочинців важливо залишатися на крок попереду та використовувати поєднання як традиційних, так і сучасних методів захисту. Прості дії, такі як стратегічне паркування, візуальні засоби залякування та захист від релейних угонів, можуть суттєво підвищити безпеку вашого автомобіля.

Джерело The Sun
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти